Přidat článek
     Reklama

Se STUDENT AGENCY za slevou na Zážitky.cz

Web: http://www.zazitky.cz

Sleva 20% pro všechny

Od pondělí 11. října 2010 dostává každý zákazník STUDENT AGENCY ke svému nákupu slevový kupón, který ho opravňuje získat slevu ve výši 20% na libovolný zážitek od Zážitky.cz. Slevový kupón získají ti, co si do konce roku 2010 koupí letenku nebo dovolenou.

 

Podzimní výprodej

Nabídku slevových kupónů na zážitky přináší STUDENT AGENCY současně se spuštěním velké prodejní akce Podzimní výprodej, ve které padají všechny ceny!

 

Zážitky jako vánoční dárky?

Načasování bonusových slevových kupónů přichází v době, kdy se pomalu blíží Vánoce a většina z nás si začíná lámat hlavu s tím, co darovat pod stromeček. Rok od roku se těší stále větší oblibě dárky ve formě zážitků. Zážitky jsou dárky, na které se nezapomíná, které se nekazí a nezapadají prachem a pomalu šlapou na paty vánočním stálicím, jako jsou pantofle, pletené svetry s jelenem nebo dárkové balení přípravku na klouby.

 

Levné i luxusní dárky pro každého

V nabídce Zážitky.cz naleznete zábavné a netradiční dárky od několika set korun, až po exkluzivní dárky za tisíce korun. Z nabídky čítající přes 120 zážitků vyberete ten vhodný pro svou ženu, muže, přítele či přítelkyni, ale dokonce i pro rodiče, prarodiče nebo kamarády. Záleží jen na vaší představivosti a ochotě sebrat odvahu a letos darovat něco, na co obdarovaný nikdy nezapomene.

 

O Zážitky.cz s.r.o.

Od roku 2008 nabízíme a organizujeme zážitkové aktivity, kurzy a pobyty. Naše nabídka obsahuje více než 120 druhů zážitků ve více než 10 kategoriích. Za dobu fungování jsme poskytli zážitky tisícům jednotlivců a desítkám firem. Všechny námi poskytované zážitky jsou pojištěny. Katalog zážitků je k nalezení na www.zazitky.cz

 

O STUDENT AGENCY, s.r.o.

STUDENT AGENCY je největší jazykovou cestovní agenturou v České a Slovenské republice a  největším prodejcem letenek. Garantuje nejvýhodnější ceny letenek na trhu, úzce spolupracuje s leteckými společnostmi v oblasti marketingu a akčních nabídek, které jsou poskytovány výhradně při prodeji prostřednictvím STUDENT AGENCY. V současné době  jsme v České republice synonymem luxusní autobusové dopravy, známé jako STUDENT AGENCY Express nebo „žluté linky“. Nově lze zakoupit dovolenou za nejnižší ceny na trhu na Dovolena.cz.Se STUDENT AGENCY za slevou na Zážitky.cz

Zážitky
Vánoční dárky
Kategorie: