Přidat článek
     Reklama

Sedací pytle a vaky

Web: http://www.home4design.cz

Sedací vaky a pytle jsou naplněny polystyrenovými kuličkami, díky tomu jsou sedací vaky lehké a jednoduše přenosné. Kuličky absorbují vaše tělesné teplo a tím přispívají ke skvělému zážitku z pohodlného a zdravého sezení. Obal vaku, ve kterém jsou kuličky nasypány je většinou vyráběn z gumy a potažený nějakou látkou nebo koženkou. Nemusíte mít strach ze špíny, u většiny vaků lze sundat povlak, normálně ho vyprat v pračce, a potom do něho zase vrátit náplň s kuličkami zpět. Sedací vaky a pytle, které toto neumožňují, jdou čistit navlhčeným hadříkem.

Zařizujete domácnost a přemýšlíte, jestli by nebylo vhodnější a pohodlnější koupit sedací vaky a pytle, místo obyčejných křesel? Do dnešních moderních domácností se určitě tyto vaky hodí. K tomu to účelu je velmi pohodlným a vkusným třeba sedací vak R-LAX, který má i boční kapsy. Tyto boční kapsy jsou jak stvořené pro uložení ovladače, časopisu či knihy.

Sedací vaky a pytle, nemusí být použity jen jako křesla v obývacím pokoji. Skvěle nahradí i židli k počítači nebo se hodí k psaní úkolů našich ratolestí. Dá se použít i do dětského pokoje, kde si hrají naši nejmenší. Pro ně je například vhodným sedacím vakem Do-Nuts, který se vyznačuje tím, že se z něj dá rychle a pohodlně vytvořit stabilní křeslo a je dodáváno v mnoha barevných variacích, takže se můžete zavděčit každému dítěti i dospělému.

Tak na co ještě čekat? Není nic lepšího než si nějaký ten sedací vak koupit.Sedací pytle a vaky

Kategorie: