Přidat článek
     Reklama

Sedací soupravy z pravé kůže

Web: http://www.nabytek-jeko.cz

Máte pochybnosti o pravosti materiálu kožených sedacích souprav?
Sedací soupravy
za dvacet a třicet tisíc určitě nebudou z pravé kůže, jak jsou mnohdy v internetových obchodech propagovány. Sedací soupravy z pravé kůže se pohybují cenově mnohem výše a začínají od padesáti tisíc korun výše.
Za cenu o několik tisíc méně koupíte sedací soupravu, u které je přední část (sedací) vyrobena z pravé kůže. Boky sedačky a zadní část jsou z eko kůže. Jedná se taktéž o sedací soupravu z pravé kůže, jen části, které nejsou namáhané jsou vyrobeny z eko-kůže.
 

Luxusní nábytek z kůže
Kožené sedací soupravy
jsou pro mnohé zákazníky známkou luxusního nábytku. Kožená sedací souprava je srdeční záležitost a do bytu si ji pořizují lidé, kteří o ní něco málo ví. Není to otázka rozmaru, ale věc kvality, dlouhé životnosti a vkusu. Jsou lidé, kteří si sedací soupravu z pravé kůže mohou dovolit, přesto si ji nepořídí, jelikož jim není příjemný materiál - kůže.

Tak jako ostatní nábytek i sedačky z kůže se vyrábí v širokém spektru barevných variací. Pro mnohé barevný odstín hraje velkou roli. Ostatní dávají přednost propracovanému a originálnímu designu sedací soupravy.
Výběr sedacího nábytku do bytu je důležitá věc a do rozhodování, jakou koupit, by se měla zapojit celá rodina. Všichni členové rodiny ji budou používat a užívat jak to bude možné. 
Jelikož tvoří dominantní část celé obývací plochy, měla by být barevně sladěná s ostatním nábytkem v místnosti. Oblíbenou metodou je kupovat nábytek takové barvy, aby tvořil kontrast ke stěnám a podlaze v obývacím pokoji.

Údržba kožených sedacích souprav
Povrch sedacích souprav můžete impregnovat přípravky, které jsou na kůži určeny. Pro standardní údržbu používejte bavlněný navlhčený hadřík.
Pozor byste si měli dát na červené víno, černou kávu a alkohol, které na kůži způsobují skvrny.

Pokud hledáte kvalitní a pravé kožené sedací soupravy naleznete je na Nábytku Jeko. Vybírat můžete z velké nabídky zajímavých tvarů a barev.
Zcela jistě oceníte možnost nakoupit nábytek na splátky či si nechat sedačku vynést do patra.Sedací soupravy z pravé kůže

Kategorie: