Přidat článek
     Reklama

Strie po porodu – umíme vám pomoci laserem

Web: http://altos-klinika.cz/

Strie po porodu – umíme vám pomoci laserem

Těhotenství je nádherná doba pro nastávající maminku – a velmi náročná pro její tělo. Strie jsou téměř stejně častým projevem těhotenství jako narození miminka. Naštěstí se už ale dnes nemusíme podřídit těmto souvisejícím projevům. Strie nemusí být dalším přírůstkem do rodiny. Od toho jsou lasery – a možná se budete divit jak jednoduché, rychlé a bezpečné vlastně jsou.

Mocný laser

Tyto léčebné paprsky si získaly čestné místo na poli estetické medicíny, a to zcela právoplatně. Díky nim již nemusíme do těla řezat, nemusíme mu podsouvat rozporuplné látky. Světlo je prý nositelem života – a rozhodně má ohromnou léčebnou sílu.

Jak to probíhá?

Pokud se rozhodnete zbavit se strií po porodu laserem, pak se nemusíte nijak připravovat ani znepokojovat. Dnes jde o velmi banální zákrok. Posadíte se, zkušený odborník na vás bude chvíli svítit paprskem – což nebude ani nepříjemné, ani bolestivé a ani to nepotrvá moc dlouho. Žádná rekonvalescence a omezení vás nečekají.

S čím však musíte počítat, aby to nebylo zklamání?

V současnosti neexistuje metoda, která by jizvy odstranila absolutně. Ale kupříkladu moderní frakční CO2 laser je dokáže vyhladit téměř k nepoznání a běžné strie již na své kůži pouhým okem sotva rozpoznáte.

Vše je vždy závislé přímo na vašem případu. Někomu postačí jedno sezení s laserem a bude spokojený. Některé výraznější jizvy však budou potřebovat ošetřit několikrát. Zkušený odborník by vám měl jednoduše povědět, na co se máte připravit a jak to bude vypadat právě ve vašem případě. V ojedinělých případech se občas některé jizvy doplňují mezi laserovými ošetřeními výplněmi s kyselinou hyaluronovou.

Vždy konzultujte!

Tím se dostáváme k důležitému bodu – odborník. Nepodceňujte konzultaci. Přečíst si všeobecný popis procedury na internetu je jedna věc, získat perfektní řešení na míru právě pro vás, je pak věc úplně jiná. Existují i jiné metody, jak se zbavit strií po porodu. Slyšeli jste třeba o mezoterapii, léčebném koktejlu, který řeší i další neduhy a účinně pleť vyživuje?

Skvělá příležitost

Získejte přesný posudek a doporučení, jak nejlépe postupovat při řešení právě vašeho problému – a možná rovnou dostanete odpověď na další dlouhodobou nepříjemnost kromě strií, které vás trápí.

Dermatologická klinika Altos v Praze je báječným místem, kde najdete vše potřebné. Profesionální zázemí i doktory, poradenství, špičkové přístroje. A hlavně osobní přístup a snahu dokonale vyřešit veškeré vaše problémy.

Objednejte se ještě dnes na nezávaznou konzultaci a najděte svou ztracenou spokojenost z vlastního těla!Strie po porodu – umíme vám pomoci laserem

Strie po porodu
Kategorie: