Přidat článek
     Reklama

Těrchová - dovolená na horách

Web: http://www.chatauhorcik.cz/tipy-na-vylety-slovensko-terchova/

Těrchová - dovolená na horách

 

Starobylá obec Těrchová a krásné prostředí zalesněných hor Malé Fatry každoročně přivábí tisíce turistů. Malebný těrchovský kraj je ideální destinací pro rodinné dovolené, silvestrovské a víkendové pobyty ale i firemní akce / teambuilding, školení, setkání manažerů /. Jen pár km od Terchové se nachází slovenský top lyžařské středisko Vrátna Free Time Zone kde již v těchto chvílích probíhají přípravy na zimní sezónu.

Kromě dobré lyžovačky ve Vrátné a v SKI Centre Gavurky je v Těrchové také sportovní hala, tenisové kurty, billiard, fitness, sportovní hřiště, jízda na koni, squash či badgminton. V areálu Těrchovec jsou kryté bazény pro milovníky vody. Z Těrchové se dá vyrazit autem na výlet do aquaparku nebo za historickými památkami kterých je v tomto regionu mnoho, například hrad Strečno nebo zříceniny Starhradu.

Letní sezóna je typická splavováním řek Orava a Váh na voru a gumovém člunu, přibližně 20 km od Terchové. Další možnosti nabízí rybaření a turistika lesy ve kterých se dají nasbírat i houby. Zimní sezóna v Těrchové patří jednoznačně zimním sportům. Levné a pohodlné ubytování v TěrchovéTěrchová - dovolená na horách

Turistické atrakce a relax v Těrchové
Relaxační wellness víkendové pobyty
Zimní dovolená na Slovensku
Kategorie: