Přidat článek
     Reklama

Tvorbaloga - originální logo pro Vás

Web: http://tvorbaloga.cz

Tvorbaloga - originální logo pro Vás

Jsme zavedená internetová agentura MITON CZ, s.r.o. Na IT trhu v ČR působíme již 10 let. Zabýváme se nejen tvorbou webdesignu, ale i návrhem a tvorbou loga, grafických manuálů či sestavením kompletních Corporate Identity. Za tu dobu jsme vytvořili desítky úspěšných projektů a získali řadu stálých a spokojených zákazníků. Máme zkušenosti jak s velkými projekty pro nadnárodní firmy, tak i s projekty pro střední a malé firmy či jednotlivce.
Naší firemní filosofií je neformální a otevřený přístup k zákazníkovi, díky kterému zjistíme skutečné požadavky, které zákazník vnitřně tuší, ale nedokáže sdělit. Komunikace se zákazníkem a zjištění jeho potřeb tedy nejsou pro nás prázdné fráze, ale skutečný efektivní nástroj pro dosažení společného cíle. Projekty, které jsme do současné doby realizovali najdete v našich referencích.
Vytvoření loga či jakéhokoliv grafického prvku, který má nést v sobě určitou charakteristiku je velmi náročná disciplína. Disponujeme opravdovými profesionály ve svém oboru, kteří dokáží svou kreativitou a zkušenostmi nabídnou to, co jinde byste marně hledali. Kvalita naší práce a přístup k zákaznikovi jsou naší vizitkou.
Často se na nás s tvorbou loga obracejí noví zákazníci, kteří již logo mají, ale nejsou s ním spokojeni. Většinou totiž bylo zhotoveno za velmi nízkou cenu. Ta se musí pochopitelně ve výsledku projevit. V konečném důsledku to zákazníka vyjde dráž, než kdyby zadal logo již v začátku specializované firmě. Naše cena plně odpovídá kvalitě za kterou ručíme. Zákazník tak má u nás jistotu, že za své peníze od nás obdrží opravdu prvotřídní výsledek. Pokud Vás zajímají naše ceny, podívejte se prosím na náš ceník. Jestli se rozhodnete pro tvorbu originálního loga , grafického manuálu nebo Corpotate Identity můžete nás ihned kontaktovat a my Vám pomůžeme Vaše požadavky vyřešit.

Nabízené služby:

* tvorba loga, logotypu
* tvorba grafického manuálu
* tvorba corporate identity
* vizitky, letáky, tiskoviny
* předtisková příprava
* tisk, včetně dodání
* firemní šablony (powerpoint, word, ...)
* webdesign, tvorba wwwTvorbaloga - originální logo pro Vás

Kategorie: