Přidat článek
     Reklama

Účinné procedury proti vypadávání vlasů – plazmalifting a mezoterapie

Web: http://altos-klinika.cz/

Účinné procedury proti vypadávání vlasů – plazmalifting a mezoterapie

Představte si, že již nemusíte se strachem pozorovat hrsti vlasů, které vám vypadávají. Nemusíte se stresovat při každém česání. Už ne – tedy pokud prozkoumáte procedury, jako plazmalifting či mezoterapie.

Moderní člověk vymyslel lék již téměř na vše. Dokonce i na vypadávání vlasů. Tedy máme na mysli účinný lék, ne takové ty mastičky z teleshopingu. Existují i zaručeně účinné procedury, které pomáhají vypěstovat hřívu tam, kde se to již nezdá ani možné.

Prostředky moderní dermatologie

Existují konkrétně dvě procedury, které se osvědčují a přinášejí skvělé výsledky. Jedná se o plazmalifting – což je především omlazující procedura, která využívá léčebných vlastností vaší vlastní krve – a mezoterapie, která zase dokáže najít řešení na míru konkrétním problémům.

Obě dvě tyto léčebné procedury jsou velmi obdobné – jde o aplikaci účinných látek přímo do postižených oblastí – v našem případě do pokožky hlavy.

Jak se to dělá?

Mikrotenkou jehličkou. Což je procedura velmi šetrná a bezpečná. Ve skutečnosti jde o neinvazivní – tedy šetrnou – proceduru, která ani příliš nebolí. Pro nervózní pacienty je zde vždy možnost anestezie, která bolest eliminuje docela.

Zjednodušeně: navštívíte doktora, on vám v krátké proceduře aplikuje vybrané léčebné sérum do kůže. Není to nijak dlouhé ani traumatické, poté jdete domů a pokračujete v normálním životě – jen se vám brzy vlasy zahustí, protože vám přestanou padat, a vy si budete užívat větší spokojenosti ze sebe sama. Samozřejmě to zní jako pohádka, ale skutečností je, že každý problém má řešení. V tomto případě jde o preventivní pomoc snížit vypadávání a posílit kořínky vlasů.

Důležité zásady pro vaši bezpečnost

Plazmalifting a mezoterapie jsou při léčení vypadávání vlasů velmi bezpečné a účinné procedury. V zásadě se nemusíte ničeho bát. Ačkoliv jde i o výběr místa, kde si necháte procedury provést.

Pár rad: zapomeňte na kosmetická studia, tyto procedury jsou opravdu pro zkušené dermatologické kliniky, které disponují kvalitním vybavením a zkušenými odborníky. Zkontrolujte si na vlastní oči, zda je vámi vybraná klinika věrohodná, jak to tam vypadá a kdo se o vás bude starat.

Doporučení: dermatologická klinika Altos v Praze je ověřenou klinikou, kde pacienti odcházejí spokojení. Ale pamatujte na naše rady: navštivte je osobně, porozhlédněte se a rozhodněte se na základě toho, co uvidíte a uslyšíte. Máte k tomu jedinečnou příležitost – nabízí nezávazné konzultace.

Tak se objednejte a zjistěte, co vše mezoterapie a plazmalifting v klinice Altos nabízí v otázce vypadávání vlasů. Ale nejen v tomto případě, tyto metody samozřejmě pomáhají i při řešení nedokonalostí pokožky.Účinné procedury proti vypadávání vlasů – plazmalifting a mezoterapie

Plazmalifting
Kategorie: