Přidat článek
     Reklama

Vinný eshop winelink.cz

Web: http://www.winelink.cz

Vinný eshop winelink.cz

Winelink.cz – váš klíč k neobyčejnému světu vína a špičkové gastronomie

První úvahy o zřízení tohoto eshopu určeného k online prodeji vín, vinných destilátů, pochutin, vinných doplňků a prémiových vod spadají do roku 2008. Od té doby jsme systematicky rozšiřovali naše znalosti, kontakty a aktivity v oblasti internetového prodeje a připravovali se na spuštění vlastního internetového obchodu, který by splňoval naše představy o pohodlném, přehledném a uživatelsky přívětivém nakupovaní. Výsledkem našeho dlouhodobého úsilí bylo založení společnosti winelink.cz s.r.o. počátkem roku 2010, která provozuje online obchod nejen s vínem www.winelink.cz.

Vinný eshop winelink.cz je především internetový obchod s vínem, specializujícím se na prodej online. Mimo to je také informačním zdrojem ze světa vína a jiných dobrot, velkoobchodním prodejcem a distributorem pro potřeby gastronomie a poskytovatelem skladovacích služeb pro firmy i jednotlivce. Nezanedbatelnou součástí komplexních služeb winelink.cz je i zprostředkování práce v zahraničí pro profesionály z oboru vinařství, vinohradnictví, gastronomie a hotelnictví.
Jsme mladá firma, která však nevznikla za účelem rychlého zisku. Víno pro nás není jen byznys, nýbrž nedílná součást našich životů. Proto budujeme naši firmu dlouhodobě s jediným záměrem poskytnout po všech stránkách kvalitní službu, podělit se o radosti z vína se širší veřejností a být inspirací a partnerem pro ty, kterým víno již učarovalo, stejně jako nám.
 

Stejně tak, jak je mladá a dynamicky se rozvíjející naše společnost, tak jsou i moderní, svěží a dynamické naše webové stránky. Při jejich tvorbě jsme kladli důraz především na jejich přehlednost, uživatelskou přívětivost a informační využitelnost. Ke každé položce z našeho katalogu uvádíme veškeré informace, které se nám podařilo zjistit, abyste věděli, co kupujete. Snažíme se mít ke každé položce foto náhled, abyste i viděli, co kupujete.
Každé víno či jiné produkty jsou zařazeny do kategorií, které se dají dále filtrovat podle různých kritérií. Pokud budete hledat konkrétní název položky, využijte textový vyhledávač v pravém horním rohu. Pro obecnou navigaci slouží levý nabídkový sloupec, kde si vybíráte zboží z katalogu a také vína podle typu, odrůdy, země původu i oblastí v jednotlivých zemích. Tento nabídkový sloupec je neměnný pro veškerý obsah na našich stránkách, tzn. ať už se při „surfování“ na winelink.cz dostanete kamkoli, vždy se jednoduše vrátíte k nabídce první volby pomocí levého sloupce. Tento sloupec je vaším průvodcem obsahem stránek a vodítkem ke kategoriím, které Vám mohou usnadnit výběr vín – Vína podle charakteru a Vína podle příležitosti a také důležitý rozdělovník podle cenových úrovní. Ze známých odrůd si vyberete kvalitní italské chardonnay nebo francouzské chardonnay z burgundska, dobré moravské bílé i červené víno, kalifornský cabernet sauvignon nebo pinot noir z Nového Zélandu. V neposlední řadě skvělé německé a rakouské rieslingy.
 

Věříme, že si vždy najdete to ideální víno pro každou příležitost! 

Team winelink.cz

 


Vinný eshop winelink.cz

Vinný eshop winelink.cz

Víno eshop winelink.cz
Červené víno a bílé víno
Chardonnay z Itálie
Kategorie: