Přidat článek
     Reklama

Vybavení BURTON

Web: http://www.burtoncz.cz/vybaveni-burton

Vybavení BURTON

 

Kam uložíš prkno? Kam peníze? Co třeba obal na snowboard se speciální kapsou na nářadí? Chladicí tašku s otvírákem na zipu? Když si vybereš z vybavení Burton, poznáš změnu k lepšímu při prvním použití. A při tom opakovaném ji fakt oceníš.

Vybavení Burton je promyšlený systém

Proč právě batoh téhle značky? Především všechno máš kam dát. Burton vymyslel systém, jak věci co nejlíp ukládat. Nemusíš si lámat hlavu, batoh to už sám za tebe vyřešil. Máme tady všechny litráže, velikosti a vzory. Kapsy jsou přístupné, kdykoli je potřeba je použít. Připneš prkno a jdeš. Vyber si, protože je skutečně z čeho! Samozřejmostí jsou polstrovaná a ergonomicky tvarovaná záda nebo odolné dno proti odření.

Obaly na snowboardy mají všechny klady vybavení Buton

Vejdou se do nich často i dvě prkna. Mají kapsy navíc a jsou vymyšlené přesně na to, aby chránily to nejcennější, co máš. Mají značkové zipy, které se nezadrhnou. Čekají na tebe, když jsi na kopci, a potěší tě, když opět přijde jejich čas. Společně si užijete hodně zábavy, jak to umí jen vybavení Burton! 

Tašky a peněženky nepostrádají eleganci 

Tašky Burton umí být daleko elegantnější, než by se zdálo. Promyšlené v každém detailu. Jistí tě i na cestách, kapsa na letenku rozhodně nechybí. Laptop bude jako doma. Velké tašky překvapí svým prostorem, systémem ukládání, nechybí poctivá skate kolečka. Peněženky Burton jsou především stylové a vydrží. Výběr vybavení Burton je široký.Vybavení BURTON

Obaly na snowboardy Burton
Batohy a Tašky Burton
Peněženky Burton
Kategorie: