Přidat článek
     Reklama

WERITUM Consulting je Váš investiční partner na burze

Web: http://www.weritum.com

Spojte se s profesionály, kteří se dlouhá léta těší na trhu s cennými papíry skvělému renomé! WERITUM Consulting je společnost respektovaných specialistů v oblasti kapitálových trhu. Důvěřujte na slovo vzatým odborníkům, kteří Vás bezpečně provedou džunglí kapitálového trhu ke kýženým ziskům.

WERITUM nabízí komplexní služby a férovou hru

Váš investiční specialista, společnost WERITUM Consulting, se těší na trhu s cennými papíry výborné pověsti a Vy se o to brzy přesvědčíte sami. Chcete snad v nepřehledném bludišti burzovních obchodů, v němž snadno zabloudí i zkušený investor, riskovat neúspěch? Mají snad přijít Vaše investované prostředky vniveč jenom proto, že jste laik? Svěřte se sehranému týmu dokonalých profesionálů a nechte to na nich!

WERITUM Consultingje investiční expert s mezinárodními zkušenostmi

Investiční zprostředkovatel číslo jedna na českém trhu, společnost WERITUM, je již řadu let Vaším spolehlivým partnerem a bezpečným průvodcem v často nepřehledném bludišti burzovních spekulací a investičních obchodů. Tato společnost poskytuje dokonalý servis individuálním investorům i korporátním klientům. WERITUM Consulting se orientuje především na burzovní obchody v USA a pražskou burzu v systému SPAD. Spolehněte se na experty se skvělou pověstí i Vy!

Společnost WERITUMse úspěšně pohybuje také ve světě burzovních obchodů v mnoha státech Evropy včetně dynamicky se rozvíjejících východoevropských regionů. Velmi příznivé renomé si získala např. v Německu, Polsku či Maďarsku. Společnost též pořádá školení pro vázané zástupce v oblasti obchodování s akciemi v USA a na pražské burze. WERITUM Consulting staví především na důvěře, férové hře a partnerském přístupu. Tradičním imperativem ve všech aktivitách je této společnosti její etický kodex, který důsledně dodržuje.

WERITUM je sázka na jistotu

Profesionálové ze společnosti WERITUM Consulting dobře vědí, že ve sféře investic a v obchodě s cennými papíry je ze všeho nejdůležitější vzájemná důvěra a dobrá pověst. Vaši partneři z WERITUM k Vám budou vždy přistupovat individuálně, s permanentním zohledňováním všech specifik a nuancí konkrétního investičního profilu. Nikdy si nepřestaneme vážit toho, že jste nás poctili Vaší důvěrou, a uděláme vždy vše proto, abychom o ni nepřišli. Buďte našimi partnery a mějte úspěch. Kontaktujte nás!WERITUM Consulting je Váš investiční partner na burze

http://weritum.posterous.com/weritum-consulting-s-r-o-je-vasim-spolehlivym
http://www.katedrala.cz/investicni-poradenstvi-od-weritum-consulting-s-r-o
http://pressportal.cz/weritum-consulting/tz/5356-weritum-consulting-s-r-o-uspesne-zhodnoti-vase-finance/
Kategorie: