Přidat článek
     Reklama

Zahradní nůžky Bosch na úpravu živého plotu!

Web: http://www.eshop-bosch.cz/zahradni-nuzky-bosch

ZAHRADNÍ NŮŽKY BOSCH

Zahradní nůžky Bosch

Máte zahradu o kterou se rádi staráte a chcete si Vaši starost zpříjemnit a zjednodušit? S jarem je tu i jarní úklid zahrady po zimě a s ním naši nabídku jistě oceníte. Nabízíme Vám zahradní nůžky Bosch v různých variantách dle toho k čemu je budete potřebovat a využívat. V našem sortimentu naleznete aku ZAHRADNÍ NŮŽKY BOSCH na trávu, aku nůžky na živý plot a spousty dalších modelů nůžek pro Vaši zahradu. Pokud Vaši zahradu zdobí a zároveň chrání živý plot, pak jistě oceníte širokou nabídku zahradních nůžek na živý plot. Ty nabízíme i jako akumulátorové se kterými budete moci stříhat keře jak se Vám líbí. Díky tomu, že nemají žádný kabel, který by Vám v úpravách překážel nemusíte se bát ani toho, že ho přestřihnete. Pro vytvoření slavného a velice oblíbeného trávníku máme v nabídce nůžky na trávu, které Vám usnadní úpravu trávníku na místech kam se sekačka nedostane. S akumulátorovými nůžkami se dostanete i tam, kam by kabel nedosáhl a vytvoříte si tak dokonalou zahradu přesně dle Vaší fantazie. Pokud jsou na Vaší zahradě i stromy, jistě víte, že i ty potřebují určitou péči. Pro tento případ jsou v kategorii ZAHRADNÍ NŮŽKY BOSCH nůžky na větve. Díky speciálnímu tlačítku Power-Blade si hravě poradíte i s větví o průměru 14 mm.

Upravená zahrada pomocí nůžek? Pro nás žádný problém. My Vám nabízíme zahradní nůžky Bosch pro nejrůznější příležitosti. Zahradní nůžky mají velice kvalitní broušenou švýcarskou čepel. Nůžky jsou snadno ovladatelné, aby práci s nimi hravě zvládla i žena. Vydrží dlouho nabité a díky měkké rukojeti Softgrip pro Vás bude práce s nimi pohodlná.

V naší nabídce je také jeden speciální model zahradních nůžek. Jedná se o ZAHRADNÍ NŮŽKY BOSCH Ciso. Jde o inovativní model zahradních nůžek Bosch. Tyto nůžky mají jako první integrovanou lithium-iontovou akumulátorovou technologii, kterou využijí všichni pro snadnější stříhání rostlin a do až do průměru 14 mm. Mají snadno vyměnitelnou čepel z kvalitní uhlíkové oceli a také indikátor stavu nabití.Zahradní nůžky Bosch na úpravu živého plotu!

Sekačky Bosch
Zahradní drtiče Bosch
Zahradní pily Bosch
Kategorie: