Přidat článek
     Reklama

Zajímáte se o značku Keen?

Web: http://www.keen-outdoorhouse.cz/

Zajímáte se o značku Keen?

 

Keen – to je značka především kvalitních turistických a outdoorových bot,

V lednu 2003 KEEN vytvořil PURE VISION – výzvu designu – může sandál chránit prsty? Odpověď zněla ANO – model NEWPORT. Výsledkem všeho byla změna chápání outdooru.

Během posledních deseti let se společnost Keen rychle rozšířila a uvedla na trh další sortiment stylové obuvi, která je pohodlná a pružná a přesto trvanlivá a voděodolná. Obuv Keen je určena nejen pro muže a ženy, ale samozřejmě také pro děti. Konstrukce a kvalita dětské obuvi Keen je stejná jako kvalita použitých materiálů a postupu výroby u obuvi pro dospělé, tak aby boty vydržely všechna outdoorová dobrodružství. Při výrobě obuvi Keen se snižují a pokud možno vylučují materiály s toxiny, které mohou poškozovat životní prostředí.

Je až legrační, jak tato radikální odchylka v designu sandálu inspirovala celou filosofii pro výrobky KEENu: hybridní produkty, které umožní spotřebiteli spojení s přírodou v celém svém rozsahu. O tři roky a bezpočet vývojových kroků později, tato hybridní filosofie byla vodícím prvkem nedlouhé historie společnosti a oslovila komunitu nadšenců pro tento způsob života a společnost, které není lhostejný svět, ve kterém žijí.Zajímáte se o značku Keen?

Dámské boty Keen
Pánské boty Keen
Dětské boty Keen
Kategorie: