Přidat článek
     Reklama

Zcela nové vlastnosti Vašeho oblečení a obuvi

Web: http://nanoprom.cz

Nanotechnologieje inovativní technologie, která oslovuje stále větší masu lidí. Produkty vyrobené na bázi této technologie dokáží dodat jednotlivým povrchem nové a jedinečné vlastnosti.

Nano produkty se dají ošetřit mnohé povrchy jako sklo, plast, chrom, nerez, dřevo či kámen. Tato technologie se dostala i do textilního průmyslu. Naše oblečení a boty máme velmi rádi, musíme se o ně starat, aby si udržely svůj vzhled a funkčnost co nejdéle. Nanotechnologie nabízí inovativní řešení pro ošetření oblečení.

Po aplikaci výrobku se na povrchu oblečení vytvoří velmi tenká nano vrstva, která zabezpečí nové vlastnosti. Ošetřený textil bude odpuzovat vodu, oleje a jiné tekutiny. Nečistoty se nedokáží přilnout k povrchu, proto jejich odstranění bude mnohem jednodušší. Na povrchu se vytvoří efekt lotosového květu. Co je ale obrovskou výhodou, nanesením nano ochrany se nezmění vzhled ani prodyšnost textilu.

Velmi důležitou zásadou je, že impregnovat lze pouze takový textil, který je savý. Pro očekávané výsledky musí povrch impregnaci pořádně nasát. Produkt lze aplikovat na oblečení, textilní a semišové boty, bytový textil, čalounění v autě a různé jiné textilní povrchy.


Nano ochranou
ošetřený textil nabízí několik výhod:

·         Naimpregnovaný povrch bude odolný vůči vodě, olejům a jiným tekutinám.

·         Vlákna Vašeho oblečení nebo látkového příslušenství jsou chráněny neviditelnou nano vrstvou.

·         Textil změní své povrchové vlastnosti aniž by změnil vzhled nebo prodyšnost.

·         Na povrchu textilu se vytvoří efekt lotosového květu.

·         Impregnace je UV stabilnía odolná vůči běžným pracím prostředkem.

·         Životnost impregnace je dlouhodobáve srovnání s běžnými produkty na impregnaci textilu.

·         Ušetříte čas a peníze v podobě menší frekvencí čištění a snížené spotřebě pracích prostředků.

·         Díky nižší spotřebě čisticích prostředků a menší frekvencí praní přispíváte k ochraně životního prostředí.

Nano impregnaci textilu a obuvi, jakož i mnoho jiných nano produktů, najdete v nabídce společnosti NanoProm. Zde se můžete dozvědět více o samotné nanotechnologii, najdete informace o produktech a jejich aplikaci. Po vyzkoušení nano produktu si budete moci užívat výhody, které Vám tato inovativní technologie nabízí.Zcela nové vlastnosti Vašeho oblečení a obuvi

Kategorie: