Přidat článek
     Reklama

Zdravá dlouhověkost bez vysokého krevního tlaku

Web: http://

На зображенні може бути: 1 особа та наручний годинник

 

Miliony lidí trpí vysokým krevním tlakem. U každého člověka snižuje kvalitu života a způsobuje řadu komplikací v celém těle. Každé zvýšení krevního tlaku je životu nebezpečné.

 

Podpora kardiovaskulárního systému je důležitá pro ozdravení organismu a prevenci komplikací. Bez podpory se situace zhoršuje a problém postupuje, čímž se zvyšují zdravotní a životní rizika.

 

Komplexní podpora srdce a cév může pomoci dostat váš krevní tlak pod kontrolu a zabránit komplikacím. Podpůrné produkty mohou poskytnout šetrný způsob, jak snížit a stabilizovat váš krevní tlak a zlepšit vaše celkové zdraví a pohodu. Příkladem takového výrobku je Cardiform.

 

Je určen pro osoby s vysokým krevním tlakem a jeho cílem je obnovit kardiovaskulární funkce, zprůchodnit cévy a normalizovat hladinu cholesterolu. Jeho užívání může pomoci předcházet závažným komplikacím a zvýšit účinnost komplexní léčby kardiovaskulárních poruch.

 

Cardiform obsahuje vyvážené složení účinných přírodních látek. Obsahuje vitaminy B, C, E, D, zinek, chrom, vápník, výtažky z echinacey, černého bezu, kořene zázvoru a květů růžovky. Cardiform přispívá ke zvýšení pevnosti cév, normalizuje metabolismus cholesterolu, odbourává cholesterolové plaky, detoxikuje organismus, pomáhá udržovat hladinu cukru v krvi.

 

Cardiform se rychle vstřebává do organismu a začíná působit od prvního užití. Přípravek lze užívat jako hlavní nebo doplňkový přípravek v léčebném programu i jako prevenci kardiovaskulárních poruch.

 

Přípravek má kumulativní účinek a doplňuje nedostatek mikroživin, které jsou nezbytné pro správnou funkci srdce a cév. Cardiform se doporučuje užívat v rámci 30denní kúry. V případě potřeby můžete kúru opakovat.
 

Měli byste užívat 1 tobolku přípravku Cardiform dvakrát denně s jídlem. Je třeba poznamenat, že přípravek je doplňkem stravy a neměl by nahrazovat žádné léky předepsané odborníkem, ale může zvýšit jejich působení a účinnost.

 

Cardiform podporuje kardiovaskulární systém a může pomoci při léčbě vysokého krevního tlaku. Denní užívání doplňku snižuje riziko závažných komplikací a pomáhá předcházet nepříjemným příznakům (bolesti hlavy, závratě, bolesti na hrudi, bušení srdce, necitlivost končetin a úzkost). Péče o srdce pomocí přípravku Cardiform může zajistit zdravou dlouhověkost bez vysokého krevního tlaku.

 

На зображенні може бути: 1 особа та косметикаZdravá dlouhověkost bez vysokého krevního tlaku

https://www.facebook.com/cardioform/
Kategorie: