Přidat článek
     Reklama

Zimní bundy

Web: http://www.altisport.cz/zimni-bundy

Zimní bundy

Zimní bundy

Blíží se zima a vy se už nemůžete dočkat zimních radovánek? Nezbytným doplňkem do chladného počasí jsou právě zimní bundy. Již není pravdou, že zimní bunda pouze hřeje, ale může být i vhodným módním doplňkem. Lidé, kteří jdou s módou mají v šatníku několik zimních bund v různých barvách. Bundy u Altisport jsou vyrobeny z funkčních materiálů, které jsou lehké a výborně hřejí.

Nordblanc - zimní bundy

Pod kvalitní zimní bundu již nemusíte nosit několik vrstev, stačí se spolehnout na její výborné termoizolační vlastnosti. Všechny nabízené zimní bundy mají řadu praktických kapes, jsou dobře odvětrávané a dají se využít jak na běžné nošení, tak na zimní sporty. Vybírat můžete z řady kvalitních značek, různých barev i střihů. Neváhejte a vyberte si zimní bundu u Altisport, který má veškeré zimní bundy skladem a expedicí do 24 hodin.

Zimní bundy dámské a zimní bundy pánské

Zimní bundy Nordblanc dětské představují apsolutní špičku na českém trhu, vysoká kvalita zpracování x přijatelná cena. Tato bunda je z materiálu TERATEX® 5000 celorozepínací. Výbava: vnější kapsy, vnitřní náprsní kapsa, nastavitelná sundavací kapuca, ochrana brady a krku, stahování spodního okraje, stahování rukávů na suchý zip, odepínací systém bederního pásu+fixace jezdce.

TERATEX® 5000 je základní verzí špičkové řady hydrofilní úpravy materiálu vyvinutého firmou NORDBLANC. Látka s touto úpravou nepropouští a odpuzuje vodu z povrchu látky a zároveň poskytuje potřebné hodnoty prodyšnosti. Eliminuje průnik nárazového větru. TERATEX 8000 Industries je vhodný pro všechny aktivity.


Zimní bundy

Zimní bundy

Zimní bundy
Zimní bundy dámské
Zimní bundy pánské
Kategorie: