Přidat článek
     Reklama

Zimní dovolená v Těrchové 2010

Web: http://www.chatauhorcik.cz/chaty-a-ubytovani/

Zimní dovolená v Těrchové 2010

Zimní dovolená a vánoční prázdniny na horské chatě v Těrchové, v regionu národního parku Malá Fatra. Nabízíme zimní pobytové balíčky obsahující ubytování na chatě + skipass a další výhody. Těrchová je oblíbeným místem nejen zimních dovolených a firemních akcí a nachází se jen pár km od známých lyžařských středisek Vrátna a SKI Centrum Gavurky. Horské chaty k pronájmu Uhorčík, Ilčík a Rajnoha mají výbornou dostupnost autem i autobusem.
 
Střediska zimních sportů Vrátna a SKI Centrum Gavurky nabízejí komfortní služby a plný servis včetně půjčování výstroje všem lyžařům i ostatním návštěvníkům. Vedle klasického sjezdovém lyžování mají prostor i pro běh na lyžích, snowboarding, snowtubing, freeride, freestyle, bobování a samozřejmě bezpečný dětský park pro nejmenších lyžaře kteří se s krásami lyžování teprve seznamují. Přímo v areálu chaty je kluziště na bruslení a hokej.
 
Ubytování v Těrchové poskytujeme na našich tříhvězdičkových chatách s wifi internetem, satelitní tv, koupelnou a wc na každém pokoji. Centrem zábavy a příjemného relaxu je wellness se saunou a infrasaunou které slouží pouze pro hosty ubytované na chatách. Herna se stolním fotbalem a hokejem, kulečníkem a šipkami, nebo krytý krb v exteriéru na opékání slaninou posezení při ohýnku oblibují nejen rodiny s dětmi. Chaty slouží k pronájmu i na firemní akce a jsou otevřeny celoročně.Zimní dovolená v Těrchové 2010

Kategorie: