Přidat článek
     Reklama

Značky kávy, které přinášejí kvalitu …

Web: http://www.skvela-kava.cz/

Italská káva, to pestrá škála různých značek. Jmenujme třeba Bazzara, Hausbrandt. Illy, Caffe l´ Antico, Izzo caffe, Costadoro… Kdybychom měli uvádět všechny značky dodávající zákazníkům v mnoha zemích surovinu pro přípravu skutečně lahodného nápoje špičkové chuti, byl by to velice dlouhý výčet. Ten ovšem spojuje dlouhá tradice a také lety dokonale prověřený způsob pražení. Na e-shopu s kávou Skvela-kava.cznajdete ty nejkvalitnější kávové směsi.

 

Nejlepší poměr Arabiky a Robusty

 

Pro milovníky kávy, kteří něco vědí i o tradici a způsobech přípravy kávy, určitě není tajemstvím, že existuje káva Arabica a Robusta. Právě vybraná směs zrn obou druhů této kávy zaručí dokonalé chuťové zážitky při pití nápoje. Jde o to vyladit ten nejlepší poměr, který zaručí výslednou chuť. Právě proto se výrobci jako například Caffe l´Antico stále zabývají způsobem pražení kávy a její přípravy. Rozhodně ve svých postupech neusínají na vavřínech.

 

Pomalé pražení v malých dávkách

 

Například praží kávu pomalu na plynu v malých dávkách. I když jde o nákladnější způsob přípravy, protože se praží malé množství, výsledkem je výrazná aromatická zrnková či mletá italská káva. Coffee catering je potom na úrovni. Můžete si dopřát opravdu kvalitní nápoj z té nejlepší suroviny. Značkové italské kávy v kvalitě daleko předčí „no name“ sáčky s podivným obsahem. Pokud si chcete dopřát chvilky se skutečně lahodnou kávou, sáhněte v našem e-shopu Skvela-kava.cz po kávě některých renomovaných značek. Vše je ověřeno zákazníky a získáte jistotu, že pijete jenom to nejlepší.

 

Tradice přetrvává staletí

 

Když si totiž pročtete příběh různých italských káv, zjistíte, že některé rodiny drží tradici pražení už několik století. To je třeba případ zmiňované Caffe l´Antico, ale nejenom jí. Podobně jsou na tom i mnohé další značky. Značky kávy, které přinášejí kvalitu …

http://www.skvela-kava.cz/
http://www.skvela-kava.cz/
http://www.skvela-kava.cz/
Kategorie: