Přidat článek
     Reklama

Zvětšit rty jde jednoduše s výplněmi

Web: http://altos-klinika.cz/

Zvětšit rty jde jednoduše s výplněmi

Jsou vaše rty tím, co vám kazí dojem ze sebe samé? Zkrátka postrádají to smyslné kouzlo, které bezpochybně patří plným rtům? V dnešní době naštěstí nemusíte jen vzdychat u zrcadla a stěžovat si na nespravedlnost přírody. Celkem snadno ji můžete napravit. A existuje metoda, která je velmi jednoduchá, bezpečná, a dokonce i zajistí, že nebude výsledek až příliš nad vaše očekávání.

Řešení pro nádherné rty

Doby, kdy bylo zvětšení rtů možné pouze na základě nebezpečné a drahé chirurgické operace, jsou nenávratně pryč. Moderní dermatologie objevila svého snad největšího spojence – kyselinu hyaluronovou. Jistě jste o ní slyšeli, i pokud nejste žádným odborníkem. Je velmi probíranou až téměř uctívanou látkou – jelikož přináší fantastické možnosti na poli krásy. A to i pro vaše rty.

Jak tahle zázračná látka funguje?

Kyselina hyaluronová je spojovaná především s omlazením – a to proto, že má neskutečné hydratující schopnosti. Dokáže na sebe navázat vodu, až neuvěřitelný tisícinásobek vlastní váhy. Proto je tak blahodárná, léčebná a dermatology milovaná.

A jak to funguje při zvětšování rtů? V podstatě stejně. Do rtů se vpraví kyselina, ta na sebe naváže vodu a drží ji. A vaše rty jsou nádherné, plné a výrazné – a to pouze díky vodě. Samozřejmě je možné rty i tvarovat. Kyselina je pro tělo přirozená, voda také, a tak nehrozí žádné komplikace díky cizím látkám. Další výhodou je, že se tímto způsobem dají korigovat i asymetrie rtů, což někdy může vzniknout po nesprávně provedené plastice rtů nebo jde o přírodu.

Největší výhoda?

Kromě jednoduchosti, bezpečnosti, přirozenosti a nezávadnosti, má zvětšování rtů s výplněmi další velmi zásadní výhodu. A tou je vratnost a modifikovatelnost této procedury. Nejedna žena již byla díky zvětšování rtů nešťastná. Chtít plné nádherné rty je jedna věc – získat obří nafouklou pusu je pak věc druhá. A občas se to stává. Nikoliv však při použití výplní.

S výplněmi lze velmi snadno výsledek upravit – do rtů se může zavést speciální enzym, který kyselinu štěpí a výsledek zmírňuje přesně podle představ.

Největší nevýhoda?

Nejedná se o výsledek trvalý. Přibližně po roce je třeba proceduru opakovat. Což je ale možné vnímat i jako výhodu – můžete změnit názor.

Rozhodně si pro zákrok vyberte odbornou a ověřenou kliniku. Doporučujeme dermatologickou kliniku v Praze Altos, kde najdete pouze špičkové odborníky s dlouholetou praxí, a která má za sebou bezpočet spokojených zákazníků – a nádherných plných rtů.

Neváhejte a objednejte se na nezávaznou konzultaci ještě dnes a zjistěte, jak smyslné mohou být i vaše rty.Zvětšit rty jde jednoduše s výplněmi

Zvětšování rtů
Kategorie: