Přidat článek
     Reklama

Zvýšené postele s úložným prostorem jsou jedničkou na trhu s nábytkem

Web: http://

Zvýšené postele s úložným prostorem jsou jedničkou na trhu s nábytkem

Zvýšené postele jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlí a zároveň byly praktické. Jedná se především o postele vyrobené z masivního dřeva buku nebo smrku. Některé postele jsou vyrobeny v provedení cink (parketový vzor), který dodává posteli velice moderní vzhled. Postele jsou ošetřeny zdravotně nezávadným a ekologickým lakem. U některých postelí si můžete vybrat barevné moření dřeva, díky tomu můžete postel barevně doladit k nábytku ve vaši ložnici.

Postele s úložným prostorem představují velice praktický nábytek, který je vhodný do všech pěkných ložnic. Tyto postele mají hned dvě velké přednosti. Nabízejí velmi objemný úložný prostor, který můžete využít k uložení lůžkovin či sezonního oblečení.

Zvýšené postele jsou vhodné do menších ložnic, kde úložný prostor využijete především k úschově svých věcí. Stejně tak mohou být umístěny i ve větších ložnicích, kde vám úložný prostor pomůže využít místnost vaší ložnice na maximum.

Přístup k úložnému prostoru může být řešen buď z boku postele nebo od nohou – záleží na zvoleném výklopném roštu. Druhou předností zvýšených postelí je jejich zvýšená lehací plocha, která zajišťuje snadné vstávání z postele.

 

Mezi tyto postele z masivu z díly českého výrobce patří postele Valencia, Mark a Filip. Postel Valencia senior je masivní postel s dvěma hlubokými úložnými prostory. Konstrukce této postele je velmi pevná a stabilní, povrch materiálu je hladký a kvalitně opracovaný. Výška zvýšené lehací plochy je 60 cm při použití matrace o výšce 15 cm. Tato postel je vyrobená z masivu buku a lze ji namořit na různé odstíny.

Zvýšená postel Mark senior je vyrobená z masivu smrku s povrchovou úpravou zdravotně nezávadného laku. Postel Mark senior nejlépe vynikne v ložnicích, kde se nachází nábytek z masivu smrku v přírodním odstínu. Tato postel se vyznačuje kvalitním opracováním. Postel Mark senior je vybavena dvěmi úložnými prostory, které si najdou své uplatnění v každé ložnici.

Postel s úložným prostorem Filip je vyrobena z masivního dřeva a nabízí možnost výběru postele z masivu buku nebo smrku. Povrchová úprava je provedené ekologickým a zdravotně nezávadným lakem. Součástí této postele jsou dva smrkové boxy se sololakovým dnem. Na těchto boxech jsou uloženy rošty skládající se buď z 16 pevných a 5 vyztužených lamel nebo z 28 pevných a 6 vyztužených lamel. Rošty jsou upevněny v rámech s výklopným kováním, které umožňuje volitelnou montáž pro čelní nebo boční výklop. O bukových postelí jsou smrkové boxy jsou opatřeny bukovými krycími deskami.

 

Nabízené zvýšené postele s úložným prostorem jsou vyráběny buď jako jednolůžka nebo jako dvoulůžka. Vedle ložnic je můžete využít i k vybavení studentských pokojů či do pokojů pro hosty. Zvýšené postele jsou vyráběny v krásném designu a budou hezkým doplňkem každého interiéru.


Zvýšené postele s úložným prostorem jsou jedničkou na trhu s nábytkem

Zvýšené postele s úložným prostorem jsou jedničkou na trhu s nábytkem

postele s úložným prostorem
postele z masivu
Kategorie: